אור בארץ השמש!

 

כמעט בכל נקודה יהודית בעולם בה תנחתו תמצאו תוך זמן קצר את דרכיכם לבית חב"ד במקום. צבא שלוחי הרבי מלך המשיח שליט"א הפזורים בהוראתו הישירה משמשים במקרים רבים כעין בית חלופי, בית של אור, בית שמטעים ולו מעט מתוך היהדות לכל אורח.

כבר לפני יותר מיובל שנים, עת אשר עלה לנשיאות חב"ד הנשיא השביעי בשושלת – הרבי שליט"א מלך המשיח, טבע את תפקיד הדור כולו, בדבריו חוזר ושוזר שוב ושוב את נבואתו הוודאית כי "דורנו הוא הדור האחרון לגלות והראשון לגאולה", ומכיוון שכך, יש לדורנו תפקיד חשוב ביותר!

גם בעת שעם ישראל יצא ממצרים, היה המנהיג שהוציא אותם – משה, השביעי. מאז אברהם אבינו מורה הדרך היהודי הראשון ועד למשה חלפו שבע דורות, עד שהגיעה שעתו של משה ו"כל השביעין חביבין" להוציא את עמו מיד צריהם.

גם לדורנו, דור הגאולה, נשלח מנהיג מורם מעם, מנהיג שלאורך כל שנות נשיאותו מתאפיין, בין השאר, בתנועה של דאגה לכלל עם ישראל.

וכך, צבא שלוחי המשיח, מפוזרים בכל נקודה על פני הגלובוס דואגים לאנשי הקהילה בביסוס חייהם היהודיים, ומשמשים במקרים רבים לנקודה בייתית למטיילים יהודיים רבים.

גם מקומם של בני-נח לא נפקד, ועל פי הוראתו של הרבי שליט"א מלך המשיח מפיצים הם את שבע המצוות המיוחדות להם, שנקבעו על ידי הבורא.

גם ליפן הגיע לפני מספר שנים השליח, הרב בנימין אדרעי, הוא יצא למקום לאחר שקיבל את ברכתו של הרבי מלך המשיח שליט"א, וכיום הוא מתגורר בטוקיו יחד עם אשתו ושלושת
ילדיו כ"י.

 

מספר הרב בנימין: "באופן כללי פעילותינו מתמקדת בקהילת היהודים, הן המקוממים, הן אנשי העסקים הנוחתים פה מכל רחבי העולם, והן המטיילים הרבים.

מידי שבת מתקיימת סעודת שבת המונית בהשתתפות עשרות אורחים שמרגישים את הצורך וחשים את חום המשפחה היהודית הגדולה, אנחנו יושבים, מספרים סיפורים, מנגנים ניגוני נשמה, וכל אחד מוצא מקומו בערב הארוך.

כך גם לאורך השבוע כולו דלתנו פתוחה לרווחה ואנו משתדלים לסייע לכל אחד בצרכיו, שיעורים מתקיימים בערבי הימים, כאשר כל אחד יכול לבוא ולטעום מאורה הגדול של היהדות.

לא פעם אנשים שואלים אותי: איך אתם יכולים? כיצד אתם מסתדרים בלי הקהילה הקרובה שלכם, בארץ זרה, רחוקים מכל בני משפחותכם? התשובה לכך טמונה בזה שאנחנו שלוחים של הרבי מליובאוויטש שליט"א מלך המשיח, כל הקשיים שמתעוררים אני פונה במכתב ומבקש את ברכתו של הרבי מלך המשיח שליט"א, ואני גם זוכה לניסים ונפלאות בעקבות הברכות שקיבלתי.

את הדחיפה הגדולה לצאת לשליחות דווקא ביפן קיבלתי מהרב זמרוני ציק, מנהל האגודה למען הגאולה, שמשמש בעצמו כמנהל בית חב"ד בעיר בת ים.

בני הקהילה המקומית נהנים מגן ילדים יהודי שהקמנו במקום, ממקוה כשר לפי כללי ההלכה ומפעילות מיוחדת לקראת כל חג ומועד, גם שמשך השנה כולה הם מגיעים פעמים רבות להייעף עימי ולהשתתף בשיעורי התורה.

הזכרתי את הפעילות בקרב היהודים, אך אני רוצה לציין גם את בני-נח הרבים ששמחים לשמוע על תפקידם ויעודם בעידן הגאולה, ומשתדלים לסייע לי ככל שביכולתם.

לסיום ברצוני להודות לכל התמימים השלוחים שבאים ומסייעים לנו מידי תקופה."

 

(מגזין "בית משיח")


 

יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד


צור קשר | הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית | שלח לחבר

 

mT::::d35i6|\|  האתר נבנה ע"י